CONTINENTAL AUTOMOTIVE HUNGARY KFT. - BUDAPEST

Alapanyagtervezési specialista

Feladatok:

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

* gyártástervekre alapozott anyagigények biztosítása
* beszállítókkal kapcsolatban, első körös eszkalációs szinten a felmerülő problémák kezelése
* beérkező árú nyomon követése
* készletszint figyelés, anyagáramlás biztosítása
* mennyiségi reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés
* hiánylisták, anyagfedezeti listák kezelése, zárolt készletek folyamatos karbantartása
* logisztikai reklamációk intézése a beszállítók felé
* a gyártással és anyagmozgással kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

TÉGED KERESÜNK, HA:

* felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel (logisztika előny)
* szereztél már 1-2 év releváns szakmai tapasztalatot logisztikai területen
* tárgyalási szintű az angolnyelv-tudásod
* jól boldogulsz az MS Office programokkal
* rugalmas, de ugyanakkor határozott a hozzáállásod
* kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz
* proaktív, agilis személyiség vagy

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Continental Automotive Hungary Kft.