Alapanyagkezelő karbantartó

Leírás

Édesipari partnercégünk számára keresünk munkatársakat alapanyagkezlő karbantartói pozícióba.

Feladatok

  • Nyersanyagok beérkeztetése
  • Átfejtés kezelése
  • Siló rendszer folyamatos felügyelete
  • Időszakos ellenőrzések elvégzése
  • Szükséges karbantartások elvégzése
  • Kopóalkatrészek és szűrők cseréje

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség (műszaki, gépészeti érettségi vagy technikum)
  • Folyamatos 3 műszak vállalása
  • Előny: termelési területen szerzett tapasztalat előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk
A saját állományba kerülés mellett sok extra is vár:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Magas műszakpótlékok (éjszakára 60% jár)
  • Különböző bónuszok
  • Édesség csomagok
  • Ingyenes céges járatok

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Cégnév: Trenkwalder Kft