A Joyson Safety Systems a világ autóipari biztonsági berendezéseinek piacvezető gyártója, 6.4 milliárd EURO árbevétellel és világszerte több, mint 50,000 munkavállalóval. A Joyson Safety Systems-nél erősen elkötelezettek vagyunk az innováció és a fejlődés iránt. Az autóipar megbízható és hozzáértő partnereként biztonsági rendszereket és alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk, melyeket a járművekben világszerte használnak. Termékportfóliónkban megtalálhatóak autókormányok, légzsákok és gázgenerátorok, biztonsági övek, műanyag alkatrészek, biztonsági gyermekülések, elektronikai termékek és szenzorok. Termékeinket szinte minden jelentősebb gépjárműgyártó cégnek szállítjuk világszerte

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Alapanyag tervező diszponens

Feladatok:

  • A szériagyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése, a termelés folyamatos alapanyagellátásának biztosítása, gyártási megrendelések, utasítások priorizálása,
  • közvetlen és folyamatos kapcsolattartás beszállítókkal, alapanyagellátás tervezése, ütemezése, beszállítások nyomon követése,
  • adatok vállalatirányítási rendszerben történő feldolgozása, karbantartása,
  • szoros és hatékony együttműködés a belső társosztályokkal (termelés, raktár, mérnökség, minőségügy),
  • alapanyag készletcélok elérése/követése, készletszintek folyamatos optimalizálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség preferáltan logisztikai, műszaki vagy gazdasági területen,
  • minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás,
  • MS Office (elsősorban Excel) és valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • proaktív, felelősségteljes személyiség, kitűnő kommunikációs készség, kiemelkedő problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben – autóiparban – szerzett tapasztalat,
  • német nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3516 Joyson út 1.

Kérem, önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

+36 46 408-256 — a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Joyson Safety Systems Hungary Kft.

Human Resources/Humán erőforrás

3516 Miskolc, Joyson út 1.

Cégnév: Joyson Safety Systems Hungary Kft.