A BorgWarner Hungary Kft. összkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó DTS divízió folyamatosan bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Alapanyag tervező

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Alapanyag szükségletek tervezése
  • Ütemezett rendelések kiadása heti rendszerességgel
  • Beszállítói elmaradások felügyelete, akciók indítása
  • Áruátvétel, könyvelés, raktárközi mozgások követése, ellenőrzése
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, akciók és nyomonkövetés
  • Biztonsági készletek meghatározása, havi felülvizsgálata
  • Elfekvő készletek kezelése
  • Szállítások szervezése (szállítási dokumentáció)
  • Beszállítói és fuvarszámlák igazolása, Beszállítói EDI bevezetés koordinálása
  • SAP beszerzési logisztikai folyamatok üzemeltetése, fejlesztési javaslatok
  • Beszállítói és cikk törzsadatok karbantartása
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása
  • Alapanyag és félkész termékek készleteinek monitorozása, csökkentése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • min. középfokú angol, francia nyelvtudás előny
  • logisztikai folyamatok ismerete, alapvető termelési ismeretek
  • MS Office, SAP alkalmazás ismerete
  • precizitás, eredményorientáltság, kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség, stressztűrő képesség
  • autóipari tapasztalat előny

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2840 Oroszlány, BorgWarner utca 1.

Kiss Ágota, Senior Recruiter

BorgWarner Hungary Kft.

Cégnév: BorgWarner Oroszlány Kft.