A BAT Pécsi Dohánygyár Kft.,

a pécsi termelési egységébe keres

Alapanyag technológus

pozícióba munkatársat.

Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!

Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

Feladataid lesznek:

  • Regionális projektekhez kapcsolódó fejlesztések támogatása az összes telephelyen.
  • Támogatni azon új termék projekteket, amelyeknél új specifikációjú, vagy új típusú anyagok kerülnek bevezetésre.
  • Részt venni a gépek optimális futás teljesítményének biztosításában az alapanyag specifikációk és technológiák fejlesztésén keresztül.
  • Alapanyag teszteket megfigyelni, adminisztrálni és elemezni, vagy elemzéshez előkészíteni az eredményeket, valamint ajánlásokat adni a fejlesztésekre;
  • Fejleszteni az alapanyagokkal kapcsolatos folyamatokat és karban tartani a gép képességekre vonatkozó adatbázisokat
  • Információt biztosítani az új projektek hatékony megvalósításához
  • Aktívan részt venni az Alapanyag csoport tevékenységében
  • Támogatni az alapanyagokkal kapcsolatos termelési igényekből adódó projektek és fejlesztések megvalósítását
  • Támogatni az új technológiák bevezetését a Modern Oral területen

Amit várunk Tőled:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség, vagy szakirányú középfokú végzettség (Bármilyen műszaki, könnyűipari, nyomdaipari technikum)
  • Képesség mások motiválására
  • Precizitás, kreativitás
  • Határozott fellépés
  • Pontosság, Rendszeresség, Elemzőkészség
  • Rugalmasság, gyors reagálás a problémákra
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, SAP, OneMEs)
  • Konfliktuskezelési készség
  • Regionális / Globális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Csomagolással / nyomdaiparral kapcsolatos ismeretek
  • Gyártási- és csomagolástechnológiai ismeretek
  • Számítógépes ismeretek (Power BI, AutoCAD)

Munkarend: rugalmas

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás
  • Projektmenedzsment
Cégnév: BAT Pécsi Dohánygyár Kft.