Alapanyag raktáros

Leírás

Szerszámgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégákat 19. kerületi munkavégzési helyszínnel az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Áruátvétel, alapanyagok betárolása
  • Készletellenőrzés
  • Kézzel és targoncával történő alapanyagmozgatás
  • Csomagolások, cikkszámok ellenőrzése

Elvárások

  • Vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány
  • Tapasztalat a fent említett géptípusok vezetésében
  • Precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Alapbéren felüli bónuszlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Trenkwalder Kft