Feladatok

· Alapanyag-raktár kezelése
· Alapanyagok rendelése, alapanyag-gazdálkodás, készletgazdálkodás
· A Cég dolgozóinak alapanyaggal való ellátása (komissiózás)
· Partnereinknél lévő kávégépek, ital- és ételautomaták töltése, tisztítása, takarítása, apróbb hibák elhárítása

Elvárások

· Megbízhatóság, adminisztrációban precizitás
· Számítógép kezelésben jártasság
· Munkájára, valamint a tisztaságra igényes, elhivatott munkavállaló
· Kulturált megjelenés és kommunikáció
· Új ismeretek elsajátítására való hajlam
· Számítógép kezelésében jártasság
· Jó problémamegoldó készség
· "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői tapasztalat

Előnyt jelent

· Targonca vezetői engedély
· Kecskemét vagy környéki lakóhely

Amit kínálunk

· Bejelentett, 8 órás állás
· Teljes mértékben bejelentett jövedelem, étkezési hozzájárulás
· Határozatlan idejű munkaszerződés
· Egy nemzetközi cég háttere, tapasztalata, stabilitása
· Szakmai fejlődés lehetősége
· Fiatal, dinamikus csapat

Céginformáció

A több, mint 30 es café+co Kft. a magyarországi automatás üzletág meghatározó tényezője. Cégünk folyamatos fejlődését a munkájára igényes, lendületes csapat és a tőkeerő garantálja.

Fényképes önéletrajz küldésével, fizetési igény megjelölésével
Cégnév: Café+CO Kft.