Főbb feladatok alapanyag raktárosként:

  • Fizikai anyagmozgatás targoncával
  • Kamionok le- és felpakolása, megrakodása targoncával
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP ismeret előny)
  • Leltározás
  • Anyagkiadás, anyagátadás

Elvárások:

Jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Egy műszakos munkarend vállalása (08:00 - 16:30)
  • Pontosság, precizitás

Egyéb információ az állásról:

Elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk ALAPANYAG RAKTÁROS munkatársat.

Munkavégzés helye: Tatabányai Ipari Park

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p><br></p><p><br></p><p><span style="background-color: transparent;">A</span>ngol nyelvtudással ren