Goodmills Magyarország Kft.

ALAPANYAG RAKTÁROS

GoodMills Magyarország Malomipari Kft., Magyarország kedvenc lisztmárkájának, a Nagyi titkának tulajdonosa. Több telephellyel rendelkező vállalatunk meghatározó szereplője a hazai és nemzetközi élelmiszeriparnak. Csornára keresünk új kollégát folyamatosan bővülő csapatukba
Alapanyag raktáros
munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező alapanyag (gabona, többségében búza) mennyiségi és minőségi átvétele
  • Alapanyag mintázási feladatok ellátása
  • A be- és kitárolt ömlesztett alapanyag mérlegelése, a kapcsolódó dokumentációk átvétele és kiadása, nyilvántartása, EKAER nyilvántartás kezelése, és adatok rögzítése
  • Fuvarszervezés, és fuvarosokkal folyamatos kapcsolattartás
  • Havi leltárakban aktív közreműködés
  • A munkakörből adódóan a nyári (aratási) időszakban hétvégi munkavégzéssel járó feladatkör

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy a jelöltünk, ha:
  • Minimum középfokú végzettséget szereztél
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel (Word, Excel, Levelező program)
  • Vállalható számodra a 2 műszakos munkarend
  • Szívesen hozzájárulnál egy neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékeket előállító vállalat munkájához
  • Stressztűrő képesség és több fókuszú figyelem jellemez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • EKAER rendszer ismerete
  • SAP tapasztalat

Amit kínálunk:

Miért jelentkezz hozzánk? Amit kínálunk Neked:
  • Munkavállalói jogviszonyt
  • Stabil hátterű munkahelyet, valamit tiszta és kulturált munkakörnyezetet
  • Egészségügyi szolgáltatást (Betegség esetén ingyenes szakorvosi ellátás)
  • Próbaidőt követően Cafeteria szolgáltatást (SZÉP kártya: nettó 24.193.- Ft/hó összegben)
  • Csapatépítő rendezvényeket (családi nap, közös vacsorák)
  • Saját előállítású termékekből rendszeresen ingyenes juttatást

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

egészségpénztár, cafeteria

Munkavégzés helye:

9300 Csorna

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: Goodmills Magyarország Kft.