A Detki Keksz Édesipari Kft. több, mint 3 évtizede a hazai édesipar egyik meghatározó szereplője.
A megbízható minőség és a kedvező árszínvonal miatt a "detki" sokak számára szinte fogalommá vált. Erre az alapra építünk, hagyományos termékeink megújításával és számos igazi újdonsággal.

Cégünk hosszú távú munkavégzésre, 3 műszakos munkarendbe, betanítással és szakmai támogatással keresi a leendő

Alapanyag koordinátor

munkatársát!
(targoncás jogosítvány nélkül)

Feladatok:

  • Termelés folyamatos működésének biztosítása
  • Alapanyagok raktárkészletének kezelése
  • Napi alapanyag szükséglet kiadása (max. 10 kg)
  • Alapanyagok készletmozgásának koordinálása és dokumentálása
  • 3 fős csoportban a raktár működési rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Három műszakos munkarendben történő munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés, kreativitás
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • Élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Logisztikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Nyitott, családias légkör
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Szabad hétvége
  • Stabil, dinamikusan fejlődő, modern technológiával rendelkező vállalat
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Munkába járás biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Halmajugra

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DETKI KEKSZ Kft.