Pozíció leírása:

Veszprémi jégkrémgyártó partnerünk számára keresünk Alapanyag kezelő operátor pozícióba munkatársakat!

Feladatok:

  • Termékbe épülő alapanyagok bemozgatása a bekeverő tartályokba
  • Vegyszer bemozgatása a vegyszertárolóból
  • Termékek előkészítése vagy újrafeldolgozása
  • Minőségellenőrzési feladatok
  • Termékbe épülő alapanyagok összetételének ellenőrzése
  • A részvonalhoz tartozó gépegységek működtetése, átszerelése
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Dokumentáció
  • SAP rendszer használata

Amit kínálunk:

  • Havi alapbéres fizetés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Bónusz a gyári eredménytől függően
  • Saját állományba történő felvétel
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Vállalati buszjáratok
  • Munkába járás támogatása

Elvárások:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nehéz fizikai munka
Cégnév: WHC Kft.