Feladatok:

  • Termék specifikációknak megfelelően alapanyagok kimérése, előkészítése
  • Alapanyag szállítása, bemozgatása a felhasználási területre és beadagolás a megfelelő helyen
  • Minőség ellenőrzések és azok dokumentálása online és papíralapon egyaránt
  • Előkészítő műszakos feladatok, takarítások, tisztítások, vegyszerkezelés
  • Karbantartás jellegű feladatok, szerelések
  • Rework előkészítése megsemmisítésre vagy visszadolgozásra
  • SAP-rendszer könyvelések, MC programok (Teams, Excel) használata

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Fejlődési szándék
  • Három műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Bejárási támogatás, ingyenes céges buszok
  • Nemzetközi, stabil, nagy múlttal rendelkező vállalat
  • Cafetéria (nyugdíjpénztári hozzájárulás, családtámogatások, életbiztosítás)
  • Karácsonyi ajándékcsomag
  • Év végi jelenléti bónusz
  • Céges rendezvények, jubileumi juttatások
  • Tiszta, igényes, rendezett munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő cég, megbízható, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

  • Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, élelmiszeripari gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

Referenciaszám: FG-3892
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Kapcsolattartó: Forsthoffer Gergő