Max-Magyar Műanyagfröccsöntő Kft.

Alapanyag-kezelő munkatárs

  • Max-Magyar Kft. (MAX-MAGYAR MŰANYAGFRÖCCSÖNTŐ KFT.)
  • Vállalatunk 20 éve van jelen a magyarországi műanyagipar területén, melynek ez idő alatt meghatározó szereplőjévé vált. Műanyag fröccsöntési technológiával előállított alkatrészeinket jellemzően autóipari vállalatok számára gyártjuk, de jelen vagyunk a háztartási kisgépek és elektronikai alkatrészek piacán is.

Főbb feladatok, munkák:

  • - Fröccsöntéshez szükséges alapanyagok pontos és szakszerű kezelése,
  • - Alapanyag átállások előkészítése, hozzá kapcsolódó munkálatok elvégzése,
  • - Alapanyagok és festékek keverése, cseréje,
  • - Darálók, szárítók, felszívórendszerek tisztítása,
  • - Gyártáshoz szükséges anyagok kikérése a raktárból.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - Precíz, pontos munkavégzés,
  • - Terhelhetőség,
  • - Megbízhatóság,
  • - 3 műszakos munkarend vállalása. (HÉTFŐTŐL-PÉNTEKIG)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • - Változatos feladatokkal és folyamatos kihívásokkal találkozhatsz,
  • - Versenyképes jövedelmet és az alapbéren felül számos bónuszt kínálunk,
  • - Munkába járás támogatása,
  • - Fiatalos, barátias légkörben végezheted munkádat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2831 Tarján

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gombra kattintva küldje el hozzánk szakmai önéletrajzát!
Cégnév: Max-Magyar Műanyagfröccsöntő Kft.