Sokéves tapasztalattal rendelkező, folyamatosan fejlődő műanyagipari gyártócéghez keresünk

ALAPANYAG KEZELŐ

munkatársat

Feladatok:

-a fröccsöntő gépek folyamatos termelésének biztosítása az alapanyagok megfelelő előkészítésével

-alapanyagok kimérése, beazonosítása

-a gyártás során el nem használt alapanyagok leengedése, beazonosítása

-alapanyag leltár a termelésben

Elvárások:

-csapatmunkára való képesség

-flexibilitás

-2 műszakos munkarend vállalása

-műanyagiparban szerzett tapasztalat

-középfokú végzettség előny

Amit nyújtunk

- Versenyképes bérezés
- Műszakpótlék

- Bónuszok

Munkavégzés helye:

- 9028 Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:  alapanyag-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.starjobs.hu/web#id=819&model=mail.alias" name="alias_id" id="o_field_input_1319" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(0, 103, 156); outline: 0px; font-size: 14px;">

Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.