Alapanyag ellátási koordinátor

munkatársat keres.

Vállalatunkról:

Cégünk a magyar tejipar jelentős szereplője olyan kedvelt, ismert és vezető márkákkal a piacon, mint a Pöttyös, Milli, Landliebe, Frico és a Completa. Munkavállalóink folyamatosan azon dolgoznak, hogy kiváló tejtermékeket kínáljunk fogyasztóinknak.

Vállalatunk valódi globális szereplő. A Royal FrieslandCampina világszerte közel 1 milliárd fogyasztónak kínál egészséges, tápanyagokban gazdag termékeket. Éves szinten 12,1 milliárd euró árbevételével a FrieslandCampina a világ legnagyobb tejipari vállalatainak egyike.

Feladatok:

  • Heti optimális nyers tejkészlet-gazdálkodás megtervezése és fenntartása
  • Nyers tej- és nyerstej alapú árucikkek beszerzése a termeléshez
  • Nyers tejfelesleget értékesítése az IC / harmadik fél részére
  • A vásárlási és értékesítési tevékenységekhez kapcsolódó összes adminisztratív feladat kezelése (szerződésfelügyelet, adatmegosztás a partnerekkel, számlázás, specifikációkezelés, PO létrehozás, EKAER stb.)
  • Heti és havi jelentések készítése a nyersanyagellátási tevékenységekről
  • Havi zárási feladatok menedzselése
  • Törzsadatok kezelése
  • Riportálás hivatalos szervek felé (AKI, KSH, NEBIH stb.)

Elvárások:

  • Főiskolai / egyetemi végzettség, preferáltan logisztikai vagy közgazdász
  • Min. 2-3 éves tapasztalat beszerzés vagy logisztikai területen
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés képessége
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek: MS Excel, World, Teams, PowerPoint, SAP
  • Elemző készség, pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, lelkes csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Változatos, izgalmas feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mátészalka

Várjuk mindazok jelentkezését, akik megfelelnek a fenti elvárásoknak és csatlakozni szeretnének a FrieslandCampina Hungária ZRt. Raw Material csapatához! Kérjük küldje el frissített önéletrajzát az alábbi jelentkezés gombra kattintva.

Cégnév: FrieslandCampina Hungária Zrt.