A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük munkatársunkat a következő munkakörbe:

Alapanyag beszerző / Tervező

FELADATOK:

  • Alapanyagok beszállításának ütemezett lehívása, szállítások nyomonkövetése
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Alapanyagok diszpóadatainak beállítása, folyamatos karbantartása
  • Szállítási elmaradással és minőségi problémával kapcsolatos helyzetek logisztikai kezelése
  • Alapanyagkészletek optimalizálása
  • Logisztikai szempontból, adminisztratív közreműködés a felszabadítás és az eltérési engedélyekkel kapcsolatban
  • Direkt beszállítók logisztikai szempontból történő kiértékelése
  • Éves leltárakban való aktív közreműködés
  • Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, dokumentálása az SAP programban
  • Gyártási megrendelések készítése a vevői igényekkel összhangban
  • A vevői megrendelések, elvárások, előrejelzések közvetítése a termelésnek, logisztikának
  • Megrendelések visszaigazolása a vevők felé
  • A megrendelések teljesítésének nyomon követése, a gyártási rendelések visszajelentése SAP –ban
  • A vevői igények és az alapanyagkészlet függvényében a termelési terv elkészítése
  • Alkatrészhiány, vagy más kritikus esetben a termelés átütemezése
  • A termékmódosítások és a termelési terv megvalósulásának nyomon követése (ECO)
  • Eseti riportok és heti jelentés készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP előny)
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, magabiztos, konstruktív és proaktív munkavégzés
  • Átlagon felüli problémamegoldó készség, illetve gyors döntési képesség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Lakhatási/letelepedési támogatás
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®)

Jelentkezését a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Harman Becker Kft.