AUSTRIA JUICE Hungary Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Alapanyag beszerző, logisztikai ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás az alma szállítókkal, termelőkkel
  • Alapanyag beszerzés szervezése, ösztönzése
  • Beszállított alapanyag átvétele, mérlegelése, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Értékesített termékek kiszállításához kapcsolódó fuvarokmányok elkészítése, a szállítmányok indítása
  • Együttműködés a területi képviselőkkel, termőtáji hozam várakozások készítése
  • RE alma fajták termesztésének népszerűsítése, értékesítésük támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú kereskedelmi, logisztikai, mezőgazdasági végzettség
  • MS Excel, Word felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete
  • Ukrán, lengyel, román, orosz nyelvismeret
  • SAP ismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség nemzetközi környezetben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bér, cafeteria rendszer
  • Csapatmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

4800 Vásárosnamény, Nyíregyházi út 27.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: Austria Juice Hungary Kft.