A Food Base Kft. 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely 2004 óta foglalkozik aromák, illóolajok, növényi kivonatok gyártásával és forgalmazásával.

ALAPANYAG BESZERZŐ

FELADATOK:

  • A gyártáshoz kapcsolódó alapanyagok beszerzése
  • A beszerzés teljes folyamatának kézben tartása: a beszerzési árak tendereztetésétől, a beérkező áruk ellenőrzésén át, a számlák befogadásáig
  • Beszerzési döntések előkészítése/meghozatala, a beszerzési kollégákkal való hatékony együttműködés
  • A megfelelő nemzetközi beszállítók felkutatása és minősítése
  • Nemzetközi beszállítókkal való aktív kapcsolattartás

ELVÁRÁSAINK:

  • Min. felsőfokú végzettség
  • Nagy értékű vegyipari, gyógyszeripari vagy élelmiszeripari termelő vállalatnál, beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Önálló döntési képesség, precizitás, rugalmasság, munkatársakkal való hatékony együttműködés
  • Tárgyalóképes üzleti angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret
  • Alkalmasság külföldi tárgyalások lebonyolításában

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Sikeres és gyorsan növekvő magyar középvállalkozás munkatársaként, folyamatos szakmai fejlődés az aromagyártás különleges iparágában
  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Fiatalos, elkötelezett csapatban való munkavégzés

MUNKAIDŐ:

  • Teljes munkaidő

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE:

  • Azonnal

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év beszerzési és nemzetközi kapcsolattartás területén szerzett szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Gödöllő, Ipari Park
  • Bejárás: Saját gépjárművel vagy helyi busszal
Cégnév: Food Base Kft.