A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként

új kollégánkat keressük

Alapanyag beszerzési és készletgazdálkodási felelős

munkakörbe.

FELADATOK:

  • Vállalatirányítási szoftverrel és adatbázisokkal támogatott, gyártási terv alapú alapanyag beszerzés
  • Beszállítókkal történő napi kapcsolattartás
  • Készletszintek figyelése, ki- és beszállítások naprakész rögzítése
  • FIFO rendszer nyomon követése és fenntartása
  • Leltárok megszervezése, felügyelete
  • Beszállítói számlák kezelése
  • Havi riportok készítése (beszállítók értékelése, KPI adatok feltöltése)
  • Segédanyagok beszerzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség vagy legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés képessége
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erős excel tudás
  • Precíz munkavégzés, nagyfokú felelősségtudat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Autóipari és/vagy gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Logisztikus végzettség
  • Analitikus látásmód
  • Japán vállalati kultúra iránti érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2440 Százhalombatta, Iparos utca 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát elküldeni szíveskedjen.

Cégnév: Toyo Seat Europe Kft.