Feladatok

Alapanyag tervező az Unilever Nyírbátori gyárában

Feladatok:

  • Alapanyag ellátás biztosítása a gyárban a termelési tervvel összehangolva
  • Rendelések kezelése SAP-ban
  • Termelési terv napi monitorozása és szállítási tervre gyakorolt hatásának nyomonkövetése
  • Számlák kezelése DCIW rendszerben
  • Külső tervezőkkel történő együttműködés
  • Logisztikai veszteség alapanyaghiányból eredő csökkentése
  • Készletcsökkentésre irányuló akciók meghozatala
  • Hatékony együttműködés a logisztikai csapattal, különösen a tervezéssel
  • Beszállítókkal történő együttműködés

Elvárások

Elvárások:

  • Logisztikai, gazdasági, informatikai vagy más releváns felsőfokú végzettség-előny, de nem szükséges elvárás
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek, mind magyarul, mind angolul
  • Fejlett szociális készségek, empatikus és türelmes személyiség
  • Fejlett MS Office felhasználói készségek, haladó excel készségek
  • Proaktivitás a napi munkavégzés során
  • Rendszerszemlélet, analitikus készségek
  • Precizitás, gyors problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre is

Előnyt jelent

ElŐNYT JELENT:

  • SAP használatban szerezett tapasztalat
  • Kommunikációs területen szerzett tapasztalat (call center, helpdesk, ügyfélszolgálat)
  • 2-3 év multinacionális vállalatnál végzett hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör az Év Ipari Irodája nyertes épületben
  • Gyári konditerem korlátlan ingyenes használata rendszeres mozgás programokkal
  • Havi snack keret
  • Gyári étterem változatos és kedvezményes árú menü lehetőségekkel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Ingyenes korlátlan belépés a Sárkány Fürdőbe
  • Medicover White magánegészségügyi csomag
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Egy befogadó, barátságos és inspiráló csapat, ahol jó dolgozni
  • Versenyképes SZÉP-kártya juttatás
  • Folyamatos termékcsomag osztások saját és más Unilever gyárak termékeiből
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre (élelmiszer, tisztítószerek, kozmetikai cikkek, jégkrém)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs
  • Játéksarok

Céginformáció

Szeretnél Európa legnagyobb, legdinamikusabban fejlődő Háztartás-vegyipari gyárában dolgozni, ahol a Coccolino, Domestos, CIF, Szavo, Flóraszept márkák készülnek?
Az Unilever a világ vezető FMCG vállalata, több mint 169 000 dolgozóval világszerte, 400 márkából álló termékválasztékkal, magas szintű ipari automatizálással, vezető innovatív technológiákkal.
Szeretnél mindennek a részese lenni? Akkor jelentkezz a nyírbátori gyárunk logisztikai csapatába, ahová új munkatársat keresünk alap-, és csomagolóanyag tervező munkakörbe. A jelenlegi csapat egy összeszokott, proaktív és motivált csapat, ahol garantáltan hatékonyan tudsz fejlődni és közben jól is érzed magad!

Cégnév: Unilever Magyarország Kft.