Feladatok

  • Közreműködés a munkavezető irányítása alatt:
    • alállomási közép- és egyes nagyfeszültségű primer, vagy elektromechanikus, analóg elektronikus és digitális szekunder rendszerek komplex, műszeres és számítógépes diagnosztikája,
    • állomási KIF FAM munkavégzés,
    • karbantartás, üzemzavar elhárítás, termovízió, olajmintavétel során.
  • Alállomási kapcsolások végzése.
  • Vezetői utasítás alapján alállomás üzemeltetési önálló szerelői feladatok ellátása.

Elvárások

  • Villanyszerelő, vagy más, jogszabály szerint erősáramúnak minősülő műszaki végzettség
  • Legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • WINDOWS és MS Office alapszintű használata.
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete és használata.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Áramdíj kedvezmény
  • Kiemelkedő premizálási rendszer
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Mobilitás támogatása
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
Cégnév: OPUS TITÁSZ Zrt.