MVM Démász Áramhálózati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Alállomás létesítési szerelő

Feladatok

  • Nagy/közép-, közép/közép-, közép/kisfeszültségű elosztóhálózati és ipari transzformátorállomások villamos technológiai szerelése a terveknek megfelelően.
  • A technológiai szerelési munkákhoz kapcsolódó egyéb feladatok és erősáramú villamosipari szerelési munkák elvégzése.
  • A technológiai szereléshez kapcsoló szükséges feltételrendszer megteremtésében való aktív részvétel (munkaterület átadás-átvétel, tűzveszélyes munkavégzés feltételeinek megteremtése stb.).
  • Alállomási területen önálló munkavégzés felügyeleti szempontból.
  • A megkapott kiviteli tervek alapján a kivitelezés helyszíni elvégzése, elvégeztetése az adott munkához elérhető legnagyobb hatékonysággal.
  • Az alállomási technológiai szereléshez kapcsolódó esetleges alvállalkozók munkájának felügyelete.
  • Építési napló vezetési és dokumentálási feladatok.
  • A munkához használt villamos kiviteli tervek készségszintű használata.
  • MVM Démász Áramhálózati Kft. teljes szolgáltatási területén való munkavégzés (szegedi indulással és érkezéssel)

Amit kérünk

  • Villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikus végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Villamosmű-kezelő, vagy villamoshálózat- és alállomás-kezelő OKJ végzettség
  • Alállomási gyakorlati tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil munkahely
  • szakmai életpálya támogatása
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Szeged

Cégnév: MVM Démász Áramhálózati Kft.