Villamosmérnökként szeretnél egy olyan feladatkörben dolgozni, ahol aktívan kell használnod szakmai ismeretiedet a gyakorlatban is?

Egy stabil nagyvállalathoz szeretnél tartozni, ahol a folyamatos tanulás és fejlődés biztosított minden munkavállaló számára?

Ha nem ismeretlen számodra egy alállomás felépítése és egy mozgalmas feladatkört szeretnél, jelentkezz Magyarország egyik legnagyobb energiaszolgáltatójához Alállomás diagnosztikai mérnöknek!

Alállomás diagnosztikai mérnök

Feladatok

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítik
  • Rugalmas munkidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak számodra
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz

Követelmények

  • Erősáramú villamosmérnöki vagy üzemmérnöki végzettség (Energetika, Automatika, Villamos forgógépek szakiránnyal)
  • 1-3 év villamos energia iparban eltöltött szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanulási hajlandóság, fejlődési képesség
  • Minőség-, és felelősségtudatosság
  • Pontos, eredményközpontú munkavégzés

Amit kínálunk

  • Alállomások primer berendezéseinek (NAF, KÖF kapcsoló készülékek, transzformátorok stb.) villamos diagnosztikai, és thermovíziós ellenőrző mérései
  • Alállomási berendezések üzemzavari rendellenességeinek kiértékelése, és az azt követő helyreállítási munkáinak végzése, javítást követő diagnosztikai mérések elvégzése
  • A mérések során a beosztott személyek helyszíni csoportvezetése, irányítása
  • Alállomási munkavégzés során a munkaterület átadása-átvétele, felügyeleti tevékenység ellátása, a rábízott feladat munkavédelmi szempontból történő helyszíni vizsgálata, felmérése
  • Az elvégzett mérésekről / munkákról, és a rábízott csoport tevékenységeiről naprakész dokumentáció vezetése, mérési eredmények kiértékelése
  • A tevékenységéhez kapcsolódó IT rendszerek előírás szerinti használata (jegyzőkönyvek)
  • A napi munkavégzéshez szükséges eszközök / anyagok összekészítése, a készletek naprakész követése
  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok, mérésekhez használt műszerek rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása
  • Részvétel a készenléti ügyelet ellátásában

Munkavégzés helye

Eger

Cégnév: Randstad Hungary Kft.