Több vagyunk mint energia a hétköznapokban.
Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalanul élvezhessék szolgáltatá–sainkat.

Csatlakozz hozzánk!

Az Émász Hálózati Kft. Alállomás létesítési osztálya munkatársat keres

Alállomás diagnosztikai mérnök

munkakörbe januári kezdéssel

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Alállomások primer berendezéseinek (NAF, KÖF kapcsoló készülékek, transzformátorok stb.) villamos diagnosztikai, és thermovíziós ellenőrző mérései
  • Alállomási berendezések üzemzavari rendellenességeinek kiértékelése, és az azt követő helyreállítási munkáinak végzése, javítást követő diagnosztikai mérések elvégzése
  • A mérések során a beosztott személyek helyszíni csoportvezetése, irányítása
  • Alállomási munkavégzés során a munkaterület átadása-átvétele, felügyeleti tevékenység ellátása, a rábízott feladat munkavédelmi szempontból történő helyszíni vizsgálata, felmérése
  • Az elvégzett mérésekről / munkákról, és a rábízott csoport tevékenységeiről naprakész dokumentáció vezetése, mérési eredmények kiértékelése
  • A tevékenységéhez kapcsolódó IT rendszerek előírás szerinti használata (jegyzőkönyvek)
  • A napi munkavégzéshez szükséges eszközök / anyagok összekészítése, a készletek naprakész követése
  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok, mérésekhez használt műszerek rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása
  • Részvétel a készenléti ügyelet ellátásában

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Erősáramú villamosmérnöki vagy üzemmérnöki végzettség
  • 1-3 év villamos energia iparban eltöltött szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanulási hajlandóság, fejlődési képesség
  • Minőség-, és felelősségtudatosság
  • Pontos, eredményközpontú munkavégzés

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Egri telephelyről ÉMÁSZ szolgáltatási területen

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, egészségpénztár, cafeteria

Munkavégzés helye:

Eger

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen

csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ÉMÁSZ hálózati Kft.