BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy 2014-ben alakult pénzügyi tanácsadó cég, alapítói Magyarországon először indítottak olyan szolgáltatást, , ami valóban a magyar családok és az itthoni vállalkozások érdekeit tekinti elsődlegesnek, ahol a jutalék helyett fontosabb, hogy az ügyfél az ár-érték arányban legjobb ajánlatot kapja pénzintézettől függetlenül.

Csapatok bővül, így a hatékony folyamatok érdekében az alábbi pozícióba keresik új kollégájukat:

Aktív ügyfélszolgálati vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyféligények átlátása és hatékony szervezése
  • Tanácsadói adminisztrációs feladatok átlátása, szervezése
  • Operátorok teljesítményértékelése
  • Új kollégák felvétele és betanítása
  • A belső CRM rendszer megismerése, használata
  • Online marketing és tanácsadói terület vezetőivel kampányok kialakítása, projektkoordinációja
  • Hírlevél szoftverek bevezetése és kezelése
  • Új termékkörök telesales alapú bevezetése
  • Riportálás a vezérigazgatóság részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Pénzügyi (biztosítás, banki oldal) call center /ügyfélszolgálat területén szerzett csoportvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismertek
  • Energikus, magabiztos személyiség
  • Értékesítői, de ügyfélközpontú szemlélet

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés mellett éves bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Megbeszélés alapján Home office lehetősége
  • Stabil vállalati háttér, elkötelezett csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Értékesítési, marketing tapasztalat
  • Elvégzett vezetői tréning
  • EDM szoftverismeret

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető
  • Biztosítás értékesítés
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, VI. kerület
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.