A világ vezető információ management cége keres aktív fájl kezelőket azonnali kezdéssel, gyáli munkavégzéssel.

Feladatok:
  • Iratanyag szelektálása, válogatása
  • Iratok, dobozok kikeresése, betárolása
  • Irattárban található aktív fájlok kezelése
Elvárások:
  • Minimum középfokú iskolai végzettség és erkölcsi bizonyítvány
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precizitás, dinamikus munkavégzés
  • Nagy teherbírás, monotónia tűrés
Amit kínálunk:
  • Egyműszakos munkarend
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Dinamikus csapat
Egyéb:

A munkavégzés helye: Gyál

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 201776900
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.