Nemzetközi partnerük részére keresünk munkatársat

AKKUMULÁTOR KOMPONENS MÉRNÖK

(16-1634)

pozícióba.

Feladatok:

  • Részvétel elektromos járművek akkumulátor rendszereinek fejlesztésében nemzetközi projektkörnyezetben,
  • Akkumulátor alkatrészek fejlesztésének felügyelete a koncepciótól a sorozatgyártásig,
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és beszállítókkal, technikai nyitott pontok tisztázása,
  • Tervezők koordinálása és a műszaki megoldások értékelése,
  • Prototípus alkatrészek gyártásba bocsátása,
  • Kutatás – fejlesztési projektben való részvétel.

Elvárások:

  • Mechatronikai mérnöki, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy egyéb releváns felsőfokú végzettség,
  • Tapasztalat projektvezetés, komponensmérnökség területén,
  • Akkumulátorcsomag felépítésére vonatkozó ismeret,
  • Legalább B2-es szintű angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • Magánegészségügyi ellátás,
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok,
  • Bejárási költségtérítés.

A munkavégzés helye: Budapest és környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1634”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.