Mitku és Társa Bt

Munkatársat keresünk

Ajtó- és ablakgyártó munkatárs

pozícióba.

Cégünk 1995 óta foglalkozik fa nyílászárók gyártásával. Telephelyünk Gyálon az M5 és M0 autópályákról könnyen megközelíthető de több BKV buszjárati is kijön Gyálra Főbb alapanyagok a luc és borovifenyő, elvétve egyéb lombos fák is előfordulnak. Cégünk gyártással foglalkozik a beépítés nem fő profil, azt külsős cég végzi a kezdetek óta.

Főbb feladatok, munkák:

Főképpen fa ablakok és ajtók gyártása, félautomata géppel (PAOLONI T150P ablakgyártó gép).

Az álláshoz tartozó elvárások:

önálló munkavégzés, csapatmunka,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

mindenképpen előnyt jelen a fent említett ablakgyártó gép ismerete, továbbá a szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

versenyképes bérezés, műhelymunka (a nyílászárókat külsős cég építi be), jó munkakörnyezet, napi 8 órás munkaidő, szabad hétvégék, nincs kötelező túlóra.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

220.000 Ft

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Bartók Béla utca 117.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: Mitku és Társa Bt