Szakmai tapasztalattal rendelkezik kivitelezési projektek és műszaki tanácsadás terén? Szeretné eddigi megszerzett tudását egy támogató és elismerő környezetben továbbfejleszteni? Keressük partnercégünk új Ajánlatkészítő - Műszaki előkészítő mérnök kollégáját.

Feladatok:

  • Projekt-csapattagként a kivitelezési kooperációkon való részvétel
  • Műszaki tanácsadás, kapcsolattartás partnercégekkel és vevőkkel
  • Árajánlatok készítése (mennyiségi kalkulációk elvégzése a megadott műszaki paraméterek mentén)
  • Anyag-kigyűjtések, konszignációk elkészítése CAD programhasználattal
  • Kivitelezési projektek előkészítése és adminisztrációja
  • E-napló vezetése, projekt megvalósulásának nyomonkövetése
  • Csomóponti rajzok, esetlegesen csarnok látványtervek készítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Fiatalos, lendületes cég és csapat
  • Felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: f4a805
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni