A Kraftszer Kft. kiemelt energetikai kivitelezési projektekkel dolgozó fővállalkozó cég, számos nemzetközi és hazai referenciával az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken.
Magyarországon több pontján zajló, -meglévő és jövőbeni- erőművi és ipari gépészeti projektjeink megvalósításához keresünk:

Ajánlatadó Projektmérnök

A pozíció célja: Az energetikai beruházások során előforduló gépészeti rendszerek (gőz, fűtési, hűtési, préslevegő stb.) kivitelezési ajánlatához szükséges ajánlatok gépész szakterületi részének (költségelemzés, műszaki leírás) elkészítése.

Főbb feladatok

  • Lehetséges partnerek, (kivitelezők, beszállítók) felkutatása, versenyeztetés lefolytatása
  • Ajánlatok véleményezése szakmai megvalósíthatóság, ár, ill. időigény szempontjából, javaslattétel készítése
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása.
  • A projektre vonatkozó előírások, követelmények, szerződéses követelmények megismerése, az ajánlati munka közben ezek figyelembevétele, betartása
  • Műszaki egyeztetés alvállalkozókkal és beszállítókkal, hatóságokkal és közreműködőkkel
  • Részvétel és közreműködés az ajánlatokkal és a projekt megvalósításával kapcsolatos tárgyalásokon
  • Ajánlatok műszaki tartalmának és szállítási határainak tisztázása, ajánlati kalkuláció elkészítése
  • Ajánlati műszaki leírás készítése
  • Alvállalkozói és szállítási szerződések előkészítése
  • A munkával kapcsolatos észrevételek, reklamációk kezelése
  • Az ISO 9001, ISO 14000 szabványok követelményeinek megfelelő minőség- és környezetirányítási rendszer ismerete, alkalmazása, javaslat kidolgozása a rendszer fejlesztésére

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki/energetikai mérnöki végzettség (egyetemi vagy főiskolai)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete
  • Ipari energiaellátó rendszerek és elemeik ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem
  • Magyar vállalati kultúra
  • Agilis, eredményorientált és inspiráló közösség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KRAFTSZER Kft.