Ajánlatadó Mérnök

A felelősségi köröd

  • Ajánlatok kidolgozása, műszaki és kereskedelmi feltételek összeállítása
  • Részvétel a tenderek és megállapodások kidolgozásában
  • Az értékesítési terület műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Lehetőségeid a személyes fejlődéshez

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Foglalkoztatás típusa:

  • 8 órás, határozatlan idejű, munkerő kölcsönzés keretében.

A profilod

  • Felsőfokú szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációképes ismerete írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Precizitás, dinamikus és kreatív személyiség, terhelhetőség
  • Nagyfokú flexibilitás
  • Szakmai tapasztalat műszaki/értékesítés területen előnyt jelent
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent

MIT KELL TUDNI RÓLUNK

„Már ma tegyünk azért, hogy más legyen a holnap” – ez a Siemens Energy hitvallása az ügyfelek és munkavállalók irányába egy fenntartható jövő felé vezető úton.

Transmission (Energiatovábbítás) Üzletágunkban olyan termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleinknek a hatékony energiaátvitel eléréséhez, amelyek a bővítéstől a cserén át egészen a fejlesztésig terjednek.

Budapesti Transzformátorgyárunk több mint 60 éves szakértelemmel és tapasztalattal rendelkezik a transzformátor üzletágban. Az energia a szenvedélyünk: világszerte 66 országba szállítunk olaj- és száraz transzformátorokat, fényt viszünk a háztartásokba, az utcákra és a kórházakba.

TÁGABB BETEKINTÉS

Legyél motivált. Legyél önmagad.

Szerencsére, nem vagyunk egyformák. Sokszínűségünk felvillanyoz. Esélyegyenlőségre és toleranciára törekszünk. Egyesített kreatív energiáinkat legalább 130 nemzet tagjai adják. A Siemens Energy az egyénre helyezi a hangsúlyt – etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy akadályoztatástól függetlenül. Energiát adunk a társadalomnak. A társadalom egészének.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Siemens Gamesa Renewable Energy A/S