Az EBH INVEST folyamatosan bővülő csapatába Projekt menedzser / Projekt vezető kollégákat keresünk.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Feladatok

  • Tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségek ellenőrzése
  • Árazott költségvetések készítése
  • Közbeszerzési és versenypiaci ajánlatok kidolgozása és összeállítása
  • Kapcsolattartás a megrendelői-, alvállalkozói-, beszállítói körrel, tervezőkkel
  • Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése
  • Organizációs tervek, műszaki ütemtervek elkészítése
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel

Elvárások

  • Minimum 3-5 év generálkivitelezői oldalon pályázat / ajánlatkészítői tapasztalat
  • Legalább középfokú építőipari végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség, felelősségvállalás
  • Határidők betartása, priorizálási képesség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos, hogy munkája során a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Előny:

  • Felsőfokú építőipari szakirányú végzettség (építő- építészmérnök, gépész- villamosmérnök)
  • MS projekt ismeret
  • Közbeszerzési tapasztalat
  • Vállalkozási szerződés alapfokú ismerete
  • TERC költségvetés-készítő program ismerete

Munkavégzés helye:

Az építés kivitelezési munkák országszerte, az irodai munkavégzés Budapesten zajlik.

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) az allas@ebhinvest.hu e-mail címre.

Cégnév: EB HUNGARY INVEST Kft
Kapcsolattartó: Rába Judit