slider-wrapper

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon.

Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 12 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST –nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégánkat:

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK, PÁLYÁZAT ELŐKÉSZÍTŐ – ÉPÍTŐIPAR

munkakörbe

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Projektek kivitelezésében való részvételi lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges masszázs szolgáltatást biztosítunk kollégáinknak, mely rendszeresen igénybe vehető

Feladatok:

  • Tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségek ellenőrzése
  • Árazott költségvetések készítése
  • Közbeszerzési és versenypiaci ajánlatok kidolgozása és összeállítása
  • Kapcsolattartás a megrendelői-, alvállalkozói-, beszállítói körrel, tervezőkkel
  • Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése
  • Organizációs tervek, műszaki ütemtervek elkészítése
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel

Elvárások:

  • Minimum 3 év kivitelezési és ajánlatkészítői tapasztalat
  • Felsőfokú építőipari szakirányú végzettség (építő- építészmérnök, gépész- villamosmérnök)
  • Felhasználói szintű Excel, Word, Outlook ismeret és használat
  • Pontosság, precizitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség, felelősségvállalás
  • Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos, hogy munkája során a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.
  • Határidők betartása, priorizálási képesség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előny:

  • MS projekt ismeret
  • Közbeszerzési tapasztalat
  • Vállalkozási szerződés alapfokú ismerete
  • TERC költségvetés-készítő program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz: referencia személy és fizetési igény megadásával; motivációs levél) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el számunkra.

A motivációs levélben a következő kérdéseket válaszolja meg:

  1. Milyen eredményeket, teljesítményeket ért el az önéletrajzban megadott pozíciókban?
  2. Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?
Cégnév: EB HUNGARY INVEST Kft