slider-wrapper

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a piacon, az anno két mérnök által alapított cég mára közel 10 milliárdos árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon.

Az EB Hungary Invest-nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégánkat:

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK, PÁLYÁZAT ELŐKÉSZÍTŐ – ÉPÍTŐIPAR

munkakörbe

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Projektek kivitelezésében való részvételi lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges masszázs szolgáltatást biztosítunk kollégáinknak, mely rendszeresen igénybe vehető

Feladatok:

  • Tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségek ellenőrzése
  • Árazott költségvetések készítése
  • Közbeszerzési és versenypiaci ajánlatok kidolgozása és összeállítása
  • Kapcsolattartás a megrendelői-, alvállalkozói-, beszállítói körrel, tervezőkkel
  • Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése
  • Organizációs tervek, műszaki ütemtervek elkészítése
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel

Elvárások:

  • Minimum 3 év kivitelezési és ajánlatkészítői tapasztalat
  • Felsőfokú építőipari szakirányú végzettség (építő- építészmérnök, gépész- villamosmérnök)
  • Felhasználói szintű Excel, Word, Outlook ismeret és használat
  • Pontosság, precizitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség, felelősségvállalás
  • Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos, hogy munkája során a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.
  • Határidők betartása, priorizálási képesség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előny:

  • MS projekt ismeret
  • Közbeszerzési tapasztalat
  • Vállalkozási szerződés alapfokú ismerete
  • TERC költségvetés-készítő program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Pályázat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a betölteni kívánt munkakör megnevezésével, jövedelemigény megjelölésével.

Cégnév: EB HUNGARY INVEST Kft