Ajánlatadó mérnök (gyengeáramú biztonságtechnika)

Ügyfelünk magyarországi középületek és ipari létesítmények biztonságtechnikai rendszereinek tervezését, kivitelezését és karbantartását végzi. Értékesítési csapatuk erősítése céljából műszaki ajánlatok készítésében gyakorlott gyengeáramú villamosmérnököt keresünk Budapestre.

Feladatok:

  • Ügyfélkezelési rendszeren keresztül beérkező ajánlatkérések feldolgozása
  • Műszaki árajánlatkészítés: tervek, szöveges leírások átnézése, rendszerszintű megoldások árazása
  • Folyamatos egyeztetés a tervező munkatársakkal
  • Költséghatékony megoldásokra való lehetőség felfedezése és megvalósítása
  • Részvétel ártárgyalásokon

Elvárások:

  • Villamosmérnöki (gyengeáramú), biztonságtechnikai vagy egyéb mérnöki, esetleg műszaki menedzser végzettség
  • Legalább 2 év árajánlatkészítési tapasztalat biztonságtechnikai vagy egyéb gyengeáramú rendszerek szakterületén
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás műszaki dokumentáció olvasásához
  • Microsoft Office szoftverek magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság, szorgalom, szakmai ambíció
  • Folyamatos fejlődés iránti igény
  • Eredményorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Projektalapú, százalékos arányú bónusz
  • Év végi jutalom a vállalat teljesítménye alapján
  • Céges mobiltelefon korlátlan használatra
  • Munkábajárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lelkes, egymást segítő szakemberekből álló csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban, ami lehetőséget ad a kollégának tárgyalásra külföldi ügyfelekkel
  • Üzletszerzési képesség, tapasztalat
  • AutoCAD ismeret
  • Saját személygépjármű

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.