Experis

Ajánlatadó mérnök (gyengeáramú biztonságtechnika)

Ügyfelünk magyarországi középületek és ipari létesítmények biztonságtechnikai rendszereinek tervezését, kivitelezését és karbantartását végzi. Értékesítési csapatuk erősítése céljából műszaki ajánlatok készítésében gyakorlott gyengeáramú villamosmérnököt keresünk Budapestre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélkezelési rendszeren keresztül beérkező ajánlatkérések feldolgozása
  • Műszaki árajánlatkészítés: tervek, szöveges leírások átnézése, rendszerszintű megoldások árazása
  • Folyamatos egyeztetés a tervező munkatársakkal
  • Költséghatékony megoldásokra való lehetőség felfedezése és megvalósítása
  • Részvétel ártárgyalásokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki (gyengeáramú), biztonságtechnikai vagy egyéb mérnöki, esetleg műszaki menedzser végzettség
  • Legalább 2 év árajánlatkészítési tapasztalat biztonságtechnikai vagy egyéb gyengeáramú rendszerek szakterületén
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás műszaki dokumentáció olvasásához
  • Microsoft Office szoftverek magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság, szorgalom, szakmai ambíció
  • Folyamatos fejlődés iránti igény
  • Eredményorientált gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban, ami lehetőséget ad a kollégának tárgyalásra külföldi ügyfelekkel
  • Üzletszerzési képesség, tapasztalat
  • AutoCAD ismeret
  • Saját személygépjármű

Amit kínálunk:

  • Projektalapú, százalékos arányú bónusz
  • Év végi jutalom a vállalat teljesítménye alapján
  • Céges mobiltelefon korlátlan használatra
  • Munkábajárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lelkes, egymást segítő szakemberekből álló csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva!

Cégnév: Experis