A Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. három kiváló mérnök által több mint 140 éve, 1884-ben alapított vállalat. Az élenjáró mérnöki csapatnak köszönhetően egyedi nagyfeszültségű villamosberendezéseket – transzformátorokat, motorokat és generátorokat – gyárt, valamint biztosítja az ehhez kapcsolódó szerviz- és fővállalkozási tevékenységeket is.

Feladatok:

  • Műszaki specifikáció feldolgozása
  • Transzformátor aktív részének tervezése
  • Ajánlati műszaki anyag elkészítése
  • Egyeztetés az értékesítési osztállyal a mérnökirodával és a gyár több szervezetével

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos MSc villamosmérnök vagy energetikai mérnök tanulmányok
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Erős angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 24 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 2200 Ft/óra diákbér
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség

Előnyt jelent:

  • Villamos gépek vagy hálózatok ismerete előnyt jelent

Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet