Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vevői ajánlatok előkészítése mind műszaki mind kereskedelmi oldalról
  • Árajánlatok ellenőrzése és esetleges módosítása a vállalati árpolitikának megfelelően
  • Projektmenedzserek támogatása a projektek indulásakor
  • Folyamatban levő projektek menedzselése
  • Vevői látogatások szervezése leginkább az EU országaiban

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gépészmérnök, polimertechnika szakirány / vagy Vegyészmérnök, műanyag- és száltechnológia szakirány )
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Német társalgási szintű nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képessé
  • Utazási hajlandóság (alkalmanként fordul elő)

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (preferáltan autóipari területen - ajánlatkészítésben/beszerzőként/értékesítőként)
  • Műanyagipari technológiában való jártasság

Amit a cég kínál:

  • Piacképes juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek (több irányból könnyedén megközelíthető akár tömegközlekedéssel is)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed várjuk jelentkezésed!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda