Magyar családi tulajdonú partnerünk, az AKTUÁL BAU Kft. több mint húsz éve kezdte meg kivitelezői tevékenységét, azóta pedig az ország egyik legnagyobb generálkivitelező vállalatává nőtte ki magát. Komoly tapasztalattal rendelkezik nagy volumenű építési beruházások kivitelezésében, megfelelve a szigorú minőségi és időbeli elvárásoknak. Az eltelt évek során több mint ötszáz épületet kiviteleztek, munkáik legnagyobb elismerése pedig nem más, mint hogy megrendelőik szívesen fordulnak hozzájuk ismét, amikor újabb beruházásokra kerül sor.

Csapatukba keresünk bővülés miatt ajánlatadó mérnök kollégát.

Ajánlatadó mérnök

Feladatok

  • Beszállítói és alvállalkozói ajánlatok bekérése kivitelezési tenderekhez
  • Árajánlatok elkészítése, alternatívák kidolgozása
  • Az optimális műszaki tartalom kiválasztása
  • Előzetes ütemtervek készítése
  • Tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése
  • Megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás

Követelmények

  • Legalább középfokú építőipari végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, TercKing)

Előny

  • Építész vagy építőmérnök végzettség
  • Munkavégzéshez szükséges angol és/vagy német nyelvtudás
  • Ajánlat készítésben, acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények műszaki előkészítésében, kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • AutoCad, esetleg ArchiCad ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.