Követelmények:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat értékesítési és/vagy projektmenedzsment területen,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Pozitív, gyakorlatias szemléletmód,
  • Képesség az önálló munkavégzésre,
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Vevőorientált, nyitott személyiség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Közép / vagy nagyfeszültségű berendezések telepítésében szerzett gyakorlat,
  • Kisfeszültségű berendezés tervezésében szerzett gyakorlat (Eplan / Ruplan).

Feladatok:

  • Országspecifikus műszaki és kereskedelmi ajánlatok kidolgozása a vevői követelmények alapján,
  • Részvétel és együttműködés a projektcsapat munkájában, a műszaki átadási – átvételi folyamatokban,
  • Támogatás és magasszintű kapcsolattartás a vevőkkel,
  • Funkcióhoz tartozó teljesítménymutatók fejlesztése.

Juttatások:

  • Versenyképes, pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Éves bónusz,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Nemzetközi karrierlehetőség,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Egészségbiztosítási csomag,
  • Bejárás támogatás, céges buszjárat Budapestről,
  • Heti 1 nap home office lehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda