VT TIPA Kft.
Munkatársat keresünk

Ajánlatadó mérnök

pozícióba.
Cégünk fő profilja az ipari folyamatirányítási rendszerek, egyedi célgépek, ipari kamerás mérő- és kiértékelő rendszerek tervezése, gyártása, valamint ipari robotrendszerek tervezése és implementálása.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi gépekhez és készülékekhez vevői kiírás alapján megfelelő kalkuláció készítése, és ajánlat összeállítása, szükség esetén helyszíni felmérések elvégzése
  • műszaki egyeztetés, kapcsolattartás a vevőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök/Villamosmérnök végzettség (vagy egyenértékű ismeretek)
  • Egyedi gépek, készülékek tervezésében / kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Német és/ vagy angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari, automatizálási tapasztalat
  • Francia vagy koreai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Változatos, magas szintű szakmai munka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Kedvezményes üdülési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Juharfa utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar, illetve német/angol nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: VT TIPA Kft.