A világ élvonalába tartozó belföldi és nemzetközi csomagkézbesítéssel, nemzetközi expressz, közúti, légi és tengeri áruszállítással, valamint az ellátási láncok teljes körű kezelésével foglalkozó logisztikai partnercégünkhöz keresünk

Airfreight forwarder - Légi szállítmányozási koordinátor kollégát

Feladatok:

  • Ügyfélmegbízások fogadása és feldolgozása, rögzítése a rendszerben
  • Árufelvétel és kiszállítás szervezése és ellenőrzése
  • Szállítmányok aktuális státuszának figyelemmel kísérése
  • Szállítmányokkal kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • A szállításokkal kapcsolatban felmerülő kérdések tisztázása az ügyfelekkel
  • Az ügyfelek részéről érkező kérések hatékony kezelése
  • Customer Service támogatása az ügyfélpanaszok felmerülése és azok megoldása esetén
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, teljesítményükben bekövetkező problémák felismerése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • KPI-ok figyelése és betartása az egyes szállítmányokra
  • Kapcsolódó társosztályokkal való együttműködés
  • A gyakornokok és új ügyintéző kollégák betanítása és mentorálása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség, preferáltan szállítmányozási, logisztikai vagy külkereskedelmi szakirányon
  • Minimum 3 év logisztikai területen szerzett tapasztalat- légi szállítmányozásban
  • Kommunikáció képes aktív angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Proaktivitás, rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Home office lehetőség a pandémiás helyzetre való tekintettel (irodai jelenlét a betanulás alatt)
  • Motiváló, modern munkakörnyezet a világ vezető logisztikai vállalatánál
  • Hosszútávú lehetőség, személyre szabott fejlődési tervvel
  • Bónusz
  • Laptop, mobiltelefon, home office lehetőség
  • Céges buszjárat Budapest számos pontjáról
  • Tematikus hetek, egészségmegőrzés támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pannonjob Kft.