Elektronikai gyártási szolgáltatásokat nyújtó vállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

AI/SMT technikus

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség,
  • Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság,
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség

Előnyt jelent:

  • Hasonló (elektronikai) területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Az automata (SMT) beültető terület folyamatosságának biztosítása műszaki háttér szempontjából,
  • Alkatrész szórás (TPM) figyelése,
  • Meghibásodások okainak feltárása a gyártó berendezéseken,
  • Eseti javítások elvégzése,
  • Gépek átállítása termékváltások alkalmával,
  • Pipettázási problémák megoldása,
  • Kemence beállítása,
  • Beültetési hibák korrigálása,
  • Szenzorbeállítás,
  • Konvejorbeállítás,
  • Próbagyartásban való aktív résztvétel,
  • Folyamatos kapcsolattartás a termeléssel, a felmerülő problémák megbeszélése,
  • Folyamatos reportálás a műszakban történt eseményekről,

, Megbízóról:,

Hazánk egyik legnagyobb iparvállalataként Magyarországon 25 éve stabilan fejlődünk., Olyan termékeket gyártunk, amik a te hétköznapjaidat is jobbá teszik., Olvasd el a részleteket, és ha tetszik a lehetőség, jelentkezz!

Amit kínálunk:

  • Vállalati buszjárat, wifi,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Vállalati programok,
  • Közösségi rendezvények

Munkavégzés helye:

Tab

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY