A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 5 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Tabi gyáregységünk csapatába keresünk kollégákat
 az alábbi munkakörbe

AI/SMT technikus

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • a gyártás folyamatosságának biztosítása műszaki háttér szempontjából;
  • folyamatos kapcsolattartás a termeléssel, a felmerülő problémák megbeszélése;
  • folyamatos önfejlesztés, a gyártástechnológiai  ismeretek folyamatos bővítése;
  • folyamatos reportálás a műszakban történt eseményekről;
  • próbagyartásban való aktív résztvétel;
  • ISO dokumentumok előírásainak, valamint a vállalatnál érvényben lévő szabályoknak betartása.

  • rendelkezel legalább középiskolai végzettséggel;
  • jártas vagy műszaki és számítástechnikai ismeretekben;
  • motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiségnek tartod magad.

Előnyként értékeljük:

  • hasonló (elektronikai) területen szerzett tapasztalatod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó hangulatú és összetartó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tab

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ingyenesen hívható telefonszám: (06 80) 201 052

Cégnév: Flextronics International Kft.