ALFASEED Kft

Az Alfaseed Kft. több, mint 15 éve stabilan működő, dinamikusan fejlődő vállalkozás. A kutatás fejlesztési tevékenységünk, melynek fókuszában a növénynemesítés áll, az innovációra, a minőségre és a szakértelemre épül. Bővülő csapatunkba

Agronómus/Növényorvos

munkatársat keresünk.

Vállakozásunk Agronómusaként/Növényorvosaként feladataid az alábbiak lesznek:

  • képzési ütemezés alapján saját fajtáink és hibrid növényeink tulajdonságainak megismerése
  • szakmai elméleti és gyakorlati tudás fokozatos elsajátítása, mentori és Senior Növényorvosi támogatás mellett
  • növénytermesztési és növényvédelmi szakirányítási feladatok elsajátítása

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • befejezett szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal bírsz
  • „B” kategóriás jogosítványod van
  • felhasználói szintű a számítógépes ismereted
  • kiválóan kommunikálsz és jól kezeled a konfliktusokat
  • rugalmasnak és terhelhetőnek tartod magad

Amennyiben még az alábbiak is helytállóak Rád nézve, szinte biztos, hogy Téged várunk:

  • növényorvos végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • vetőmag termeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk az elvégzett feladatokért cserébe:

  • családias munkakörnyezet
  • elméleti es gyakorlati tapasztalatszerzés
  • szakmai képzések, tréningek, szakmai tanulmányutak
  • mentori támogatás
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes jövedelem + éves bónusz lehetőség
  • céges autó, laptop, mobiltelefon

Az állással kapcsolatos információk:

  • határozatlan munkaidejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Növényorvos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Karcag

Jelentkezni lehet fényképes Önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ALFASEED Kft