50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor bővülő csapatunkba keresünk

Agronómiai üzletkötő-szaktanácsadó

munkatársat bonyhádi alközpontunkba.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Ezen felül plusz jutalékra, amely az egyéni teljesítményed alapján alakul.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Céges autóra, mobiltelefonra és laptopra.
  • A betanulásban tapasztalt kollégáink segítségére.

A feladataid az alábbiak lennének:

  • A cégünk által forgalmazott termékek értékesítése.
  • Szaktanácsadás meglévő partnereink számára, kapcsolat kiépítése új partnerekkel.
  • A cégünk piaci pozíciójának hatékony és eredményes növelése.
  • Nem csak értékesítés, hanem terménykereskedelem is.
  • Finanszírozási szerződések megkötése és nyomon követése.

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:

  • Befejezett felsőfokú agronómiai végzettséggel rendelkezel.
  • Hasonló munkakörben minimum 3 éves tapasztalatod van.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal és mobilis vagy mivel ez nem „irodában ülős munka".
  • Nyitott személyiség vagy, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal, és csapatjátékos vagy.
  • Erős kereskedelmi attitűddel rendelkezel.
  • Megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemez.

Előnyt jelent:

  • Növényorvosi vagy növényvédelmi szakmérnöki végzettséged van.
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudással rendelkezel.

Munkavégzés helye: Tolna megye (Bonyhádi alközpont)

Cégnév: KITE Zrt.