Agrárszolgáltatási szakértő (1087)

Csatlakozz hozzánk

Várunk, ha fontosnak tartod a magyar agrárium jövőjét! 400 000 tag, közel 1,5 millió közvetlenül érintett magyar. Értük teszünk nap mint nap.

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) agrárszolgáltatási szakértő munkatársat keres.

Gyere, tegyük együtt versenyképesebbé az agráriumot. Neked is megéri!

Feladatok:

  • Új agrárszolgáltatás bevezetése: ügyféligény-felméréshez input biztosítása; piacelemzési információk gyűjtése; javaslatok, döntéselőkészítési dokumentáció kidolgozása, előterjesztések elkészítése; kutatói, elemzői, információgyűjtési feladatok ellátása a vezető felé.
  • Agrárszolgáltatás-fejlesztési feladatok: koncepciók és akciótervek kidolgozásában való aktív részvétel; a szolgáltatás folyamatainak és szabályzatainak kidolgozása;külső üzleti partnerekkel történő megállapodások előkészítése; jogszabályi környezet nyomonkövetése.
  • Szolgáltatás-üzemeltetés: agrárszolgáltatási teljesítmény-monitoring; ügyfél- és felhasználói panaszok elemzése és a szükséges intézkedések megtétele;agrárszolgáltatás fejlesztési- és módosítási folyamatok menedzselése;eszközigények felmérése és a beszerzésben való részvétel.
  • Üzemeltetés/Marketing: részvétel az agrárszolgáltatási marketing ütemterv szerinti naptár elkészítésében; a szolgáltatásokhoz kapcsolódó kampányok tervezésében való közreműködés; sajtóközlemények és egyéb anyagok előkészítése.
  • Egyéb: Ügyviteli rendszer teljeskörű nyomonkövetése; társterületekkel való szoros együttműködés; szoftverfelhasználókl munkájának napi szintű támogatása; oktatási anyagok elkészítése.

Elvárt iskolai végzettség

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • MS Windows operációs rendszerek és MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Szükséges kompetenciák

  • Proaktivitás
  • Kreativitás
  • Pontosság és precizitás

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely;
  • Munkavégzés helye: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113.;
  • Modern irodai környezet;
  • A munkavégzéshez szükséges minden eszköz biztosítása;
  • Béren kívüli juttatások (Szép kártya, magas színvonalú egészségügyi szolgáltatás, biztosítás);
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara