Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb élelmiszeripari vállalata, amely többféle természeti erőforrás kitermelésével és hasznosításával is foglalkozik.

Agráripari Logisztikai Koordinátor

Feladatok:

  • Olajos magvak beszerzési és értékesítési megrendelése
  • Az E2E logisztikai művelet ütemezése és irányítása a termőföldektől a raktárakig
  • Gyártó üzemek alapanyaggal való ellátása a folyamatos üzemelés érdekében, a zúzási terv szerint
  • SAP és nem SAP adminisztráció végrehajtása
  • Logisztikai és minőségügyi szolgáltatások rendelése, beérkező számlák ellenőrzése
  • Rendszeres és eseti jelentések készítése a vezetői döntések támogatására
  • Belső és külső auditok támogatása, a szükséges jelentések, dokumentációk biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, aktív és proaktív személyiség

Előny:

  • Agráripari vagy logisztikai végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Modern, igényes munkakörnyezet
  • Stabil, tőkeerős cég, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Cégnév: Nova Human Resources Kft.