NOVOCHEM KFT.

Agrokémiai üzletága

agrár végzettségű Áruforgalmi asszisztens

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Az irodai forgalomban szereplő áruk "kezelése" a megrendeléstől a kiszállításig, ehhez tartozó okmányok adminisztrációja (ADR, biztonság technikai adatlap):
  • fuvarszervezés
  • beérkező vevői megrendelések koordinálása (üzletkötőkön keresztül)
  • hiányzó árualapok megrendelése (irodavezetői egyeztetéssel)
  • logisztikával kapcsolatos vevői kapcsolattartás
  •   beszállítók képviselőivel kapcsolattartás (irodavezetői egyeztetéssel),
  • kapcsolattartás a budapesti referatúra vezetőkkel és a többi vidéki irodával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középiskolai érettségi
  • agrár technikum, növényvédelmi technikum
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • agrár-, kertész-, növényvédelmi mérnök, növényorvos végzettség
  • mezőgazdasági áruforgalom, logisztika területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Almafa u. 6.

Pdf, vagy Word formátumú, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy a GDPR Önéletrajzok kezelése tájékoztató elérhető a Novochem Kft. weboldalán.”

Cégnév: Novochem Kft.