EU-DiákOK Iskolaszövetkezet

Munkatársat keresünk

Agrár gyakornok

pozícióba.

Légy gyakornok az Erste Banknál az agrár kompetencia központban!

Főbb feladatok, munkák:

  • A Bank belső folyamatainak, munkatársainak agrárszakmai támogatására
  • Szakvélemények készítésére hitel előterjesztésekhez
  • Bekapcsolódni az ügyfeleket célzó agrár-tanácsadási munkába
  • Elemzések, sajtóanyagok összeállítására

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú nappali tagozatos agrártanulmányok (legalább 3 lezárt félévvel rendelkezel)
  • Középszinten beszélsz angolul
  • Jó elemző és íráskészséggel rendelkezel
  • Alapvető számítógépes ismereteid vannak
  • Lelkiismeretesen, felelősségteljesen végzed a munkád
  • Tudsz csapatban és önállóan is dolgozni
  • Legalább heti 20 órát tudsz vállalni rugalmas beosztásban;

Amit kínálunk:

Fizetés: Bruttó 1259 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Népfürdő utca 24-26.

Jelentkezni önéletrajz feltöltésével lehet!

Cégnév: EU-DiákOK Iskolaszövetkezet