Agrár értékesítés támogatási tanácsadó

A bankszektor jelentős átalakuláson megy keresztül, aminek keretében egyre nagyobb hangsúly van a folyamatok ügyfélközpontú átalakításában. Ha szeretnél részt venni ebben az izgalmas átalakulásban, folyamatban tudsz gondolkozni és szeretnél egy változatos feladatköröket jelentő pozícióban dolgozni, és szeretnél értéket teremteni mind a bank, mind az ügyintézők, mind az ügyfelek számára, akkor várjuk jelentkezésed.

Feladatok:

  • Piacfigyelés, versenytársak elemzése
  • Értékesítés támogatás (akvizíciós és keresztértékesítési piaci lehetőségek feltárása)
  • Értékesítés kontrolling
  • Termékmenedzsment (szakmai támogatás, véleményezés, javaslattétel, új üzletági szabályozás adaptálásának elősegítése régiós szinten)
  • Ügyfélkapcsolati tevékenység (előadások tartása, partnertalálkozók szervezése, ügyfél szintű utókövetés, tanácsadás)
  • A termékekhez kapcsolódó tájékoztatási, oktatási feladok ellátása
  • Partner intézményekkel való kapcsolattartás
  • Részvétel a termékhez kapcsolódó tervezési, adatszolgáltatási feladatok ellátásában
  • Együttműködés a bank kapcsolódó szakterületeivel

Akit keresünk:

  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • 1-3 év munkatapasztalat (előny, de nem elvárás az értékesítés-támogatási területen szerzett munkatapasztalat),
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kreativitás, folyamatban történő gondolkodás,
  • Kezdeményezőképesség, proaktivitás,
  • Gyors tanulási képesség

Amit előnynek tartunk:

  • Központi értékesítés-támogatási területén szerzett szakmai tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Győr (Magyarország egész területe)

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Győr

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Cégnév: OTP Bank Nyrt.